Політичне, економічне та культурне ембарго у світі для росіян допоможе Україні виграти війну, — Сидельніков

Андрій Сидельников. Фото: facebook.com

Росія потрапила до п’ятірки країн-лідерів за кількістю поданих заяв на отримання шенгенських віз. Порівняно з 2019 роком частка негативних рішень за заявами росіян на шенгенську візу зросла більш ніж у 13 разів. Саме повне візове ембарго для росіян може допомогти Україні виграти війну. Таку думку сьогодні, 28 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський опозиціонер, політемігрант, лідер міжнародного руху “Говоріть голосніше!” Андрій Сидельніков.

“Наш рух “Говоріть голосніше!” виступає за повне економічне і політичне ембарго і відмову візової підтримки всім росіянам для того, щоб вони не проникали в країни, які підтримують Україну. Люди, звісно ж, не винні, але розпізнати сьогодні, хто є співробітником російських спецслужб, хто є посібником Володимира Путіна, у посольствах цих країн просто не в змозі. Я вважаю, що це просто єдиний вихід сьогодні дійсно ввести політичне, економічне і повне культурне ембарго для того, щоб допомогти Україні виграти в цій війні”, — пояснив він.

Опозиціонер зауважив, що багато росіян намагаються всидіти на двох стільцях, щоб не втратити нажите ні в країнах Заходу, ні в Росії.

“Величезна кількість росіян мають нерухомість, рахунки, бізнес у країнах Заходу, там проживають їхні сім’ї. І природно, що люди намагаються отримати візи. Є подвійна гра — публічно позиція країни й пропаганди в тому, що Захід — це вороги, а у людей гроші та нерухомість на Заході. Багато хто веде подвійну гру”, — констатував він.

Читайте також: “Стіна з дронів” може допомогти країнам ЄС контролювати рух на кордонах із Росією — подробиці від авіаексперта

Прямий ефір