Поки триватиме агресія Росії, повинні відчуватись і втрати Росії, — президент Зеленський наприкінці 580-го дня війни

Володимир Зеленський. Скриншот: uatv.ua

Українських дій проти держави-терориста РФ буде більше. Поки триватиме агресія Росії, повинні відчуватись і втрати Росії. Про це заявив президент України Володимир Зеленський сьогодні, 26 вересня, у вечірньому зверненні до громадян, інформує FREEДОМ.

Верховний головнокомандувач провів Ставку.

“Кілька головних питань. Перше — конкретна ситуація на фронті, наші наступальні дії, оборонні операції. Важливі доповіді щодо сходу, півдня. Також щодо знищення логістики та штабів окупантів. Є хороші деталі. Гучні деталі. Я дякую всім українським воїнам, які відзначились! Друге — забезпечення снарядами. Це тематика, якою займаємося щоденно. Постачання від партнерів. Пошук нових можливостей у світі — ми чітко знаємо, як забезпечити постачання. Та поступово збільшуємо обсяги нашого, українського виробництва. Це один із топових пріоритетів”, — розповів він.

Окрім доповідей на Ставці була й окрема нарада з Мінстратегпромом. Була на Ставці й окрема змістовна доповідь розвідки щодо ситуації в російському ВПК.

“Чітко бачимо, які напрями тиску на Росію мають бути посилені, аби терористичні можливості не зростали. Санкцій — недостатньо. Буде більше. Наших власних, українських дій проти держави-терориста теж буде більше. І обовʼязково — наша робота з партнерами, аби закінчити війну на українських умовах на основі нашої формули миру. Цілком справедливої”, — заявив Зеленський.

Президент зустрівся з головою Національної ради Австрії, який був із візитом в Україні.

“Детально обговорили наші зусилля, аби світова більшість приєдналася до реалізації формули миру. І я ціную, що Австрія готова приєднатись. Звичайно, обговорили й наш європейський рух. Я поінформував про реалізацію Україною семи рекомендацій Єврокомісії. І ми дуже розраховуємо на подальшу підтримку Австрією української європейської інтеграції”, — поінформував глава держави.

Президент зауважив, що кожної доби російські терористи б’ють по українських містах і селах ракетами та “Шахедами”. Майже щоночі в українському небі знищуються десятки дронів, різні типи ракет. На жаль, бувають влучання. Є падіння уламків.

“І незмінно наші рятувальники, наші поліцейські, лікарі, волонтери, комунальники — усі екстрені служби працюють 24/7, аби допомогти людям і зберегти нашу інфраструктуру. Я хочу подякувати сьогодні саме таким людям, які відзначилися цими тижнями. На Одещині, у Полтавській області, на Черкащині. Дякую вам усім, за вашу роботу! Дякую усім, хто невтомно працює заради людей. Хто виконує свою роботу — таку, яка допомагає всій державі виконувати свою роботу. Слава кожному й кожній, хто додає Україні сили! Слава всім, хто бʼється!” — резюмував Володимир Зеленський.

Читайте також: Росія могла безкарно і безмовно завдавати ударів по Україні, тепер отримує відповідь, — Лакійчук

Прямий ефір