Китай провів військові навчання поблизу Тайваню і назвав їх “покаранням за постійне просування лідером країни сепаратизму”. Тайбей у відповідь оголосив Пекін порушником спокою. Про це повідомляє FREEДОМ з посиланням на агентство Reuters.
Повідомляється, що Пекін відправив до берегів острова 54 військові літаки. З них 42 перетнули серединну лінію Тайванської протоки, яка є неофіційним буфером між двома сторонами.
Рада у справах материкової частини Тайваню зазначила, що Пекін продовжує погрожувати острову у військовому плані, чим підвищує напруженість у протоці та дестабілізує регіональний мир і стабільність.
Читайте також: США планують наростити військовий контингент в Індо-Тихоокеанському регіоні через загрозу від Китаю, що зростає (ВІДЕО)
Нагадаємо, влада Китаю почала будівництво нового командного центру для своєї армії. За оцінками аналітиків, будівля буде найбільшою у світі, вдесятеро перевищуватиме Пентагон.