Побутовий криміналітет панує на вулицях окупованого Маріуполя, ситуація з мігрантами неконтрольована, — Андрющенко

Тимчасово окупований Маріуполь. Скріншот: t.me/andriyshTime

Бійки, різанина та скандали стали буденністю в тимчасово окупованому Росією місті Маріуполь Донецької області. Кремль використовує мігрантів, щоб потіснити маріупольців. Про це сьогодні, 24 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

“Всі ці мігранти, які понаїхали, якось дивно їх тягне до дітей і жінок незрозумілим чином. Безпека і Маріуполь — це слова-антоніми на сьогодні. Абсолютно небезпечно: постійні бійки, різанина, скандали на ґрунті етнічної неприязні, внаслідок вживання алкоголю тощо. Весь побутовий криміналітет панує на вулицях Маріуполя весь час. На жаль, нашим людям доводиться в цьому жити. Наскільки вони можуть, намагаються триматися подалі від усіх цих історій, але до нескінченності це не може тривати. Тому періодично виникає різне. Насправді жах. Тут просто не вистачає цензурної мови описати весь той кошмар, що відбувається”, — сказав він.

Тому що, додав Андрющенко, іноді це такі дикі історії, які здаються, що вони в принципі не можуть відбуватися ніколи. Це і зґвалтування, і пограбування, і розбої, і вбивства.

Також радник мера Маріуполя прокоментував інформацію, що Путін тільки за цей тиждень помилував двох людожерів-сатаністів:

“Грубо кажучи, у підсумку вони всі в Маріуполі, на території Маріупольського району. Якщо брати ще російських військових росіян, то їх ще хоч якось тримають у стійлі в казармах, то ситуація з мігрантами взагалі неконтрольована”.

Також, за інформацією Андрющенка, у Маріуполі дуже велика хвиля жителів Чечні.

“Приїхали цивільні. Завод ім. Ілліча, металобрухт, жага наживи. Систематично вони там підриваються. Намагаються без саперів залізти на “Азовсталь”. Вони там панують, у них там постійні конфлікти з таджиками та узбеками, які приїхали. У них усіх разом величезний конфлікт із тими, кого називають росіянами з погляду РФ, насамперед військовими. Тут ще не відстають наші колишні співгромадяни — “днрівці”. І все це такий пекельний котел, з якого безпека для маріупольців точно не виварюється. Виварюється дичина якась”, — резюмував радник Маріупольського міського голови.

Читайте також: Після “звільнення” маріупольці Росії не потрібні: про життя в окупованому місті розповідають маріупольські депутати та журналісти

Нагадаємо, як заявив депутат Маріупольської міської ради Дмитро Забавін, тимчасово окуповане Росією місто Маріуполь Донецької області — один великий концтабір, де все контролюється. А в школах мілітаризують дітей і більше вчать тримати автомат, ніж решти предметів.

Прямий ефір