Північна Європа та Балтія мають консолідовану позицію щодо підтримки України: візит делегації глав МЗС різних країн оцінив політолог

Зустріч Володимира Зеленського з главами МЗС. Фото: president.gov.ua

Європа не втомилася допомагати Україні, а навпаки, готова координувати свою діяльність для подальшої підтримки. Візит глав міністерств закордонних справ семи країн в ефірі телеканалу FREEДОМ сьогодні, 29 листопада, оцінив політолог-міжнародник Володимир Воля.

Вчора, 28 листопада, Україну відвідали міністри закордонних справ Естонії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Фінляндії та Швеції.

“Насамперед — це політичний сигнал. Багато держав координують по-різному свою діяльність. Але є те, що стабільно — це координація з багатьох зовнішньополітичних питань держав Північної Європи та Балтії. І те, що одразу стільки держав було представлено міністрами закордонних справ, це можна розцінювати як те, що Північна Європа і Балтія мають консолідовану позицію, що вони мають єдине бачення щодо підтримки України у війні проти російської агресії”, — вважає Володимир Воля.

Він зазначив, що Європа не втомилася допомагати Україні в боротьбі з агресором.

“Ми бачимо, що вони виділили час, скоординували свої графіки для того, щоб відвідати Україну, і якраз у той час, коли територією України Росія проводить масштабні ракетні атаки, відключають електрику”, — сказав політолог.

Володимир Воля додав, що візит хоч і має символічний характер, але це дуже важливий символізм підтримки України.

Читайте також: Путін зазнає поразки у своїй жорстокій, агресивній війні проти України, — Столтенберг

Прямий ефір