Після серії терактів у Дагестані затримано главу району — ситуація в республіці (ВІДЕО)

Наслідки терактів у Дагестані. Скріншот: ap.org

Главу Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали після серії терактів в республіці. Його сини та племінник брали участь у нападах у Махачкалі та Дербенті, повідомляє FREEДОМ із посиланням на російські ЗМІ.

Поліція республіки ліквідувала шістьох бойовиків, зокрема й родичів Омарова.

Введений напередодні режим контртерористичної операції у Дагестані скасували. Національний антитерористичний комітет повідомив, що загрозу для місцевих жителів ліквідовано. Проте оперативно-розшукові заходи тривають.

Внаслідок нападу терористів убито православного священника та охоронця церкви, а також щонайменше 15 співробітників поліції.

Глава уряду Дагестану заявив, що напади в Дербенті та Махачкалі є нібито спробою послабити консолідацію суспільства у багатонаціональній республіці. А депутат Держдуми від Дагестану Абдулхаким Гаджієв уже знайшов і “український слід”. На його думку, за нападами нібито стоять спецслужби України та країн НАТО.

Нагадаємо, у неділю, 23 червня, озброєні люди напали на синагогу, церкву та наряд поліції в Дербенті. Також сталася стрілянина у столиці республіки Махачкалі.

Прямий ефір