Підхід до оборонної промисловості Євросоюзу має враховувати майбутнє членство в ЄС України, — фон дер Ляєн

Урсула фон дер Ляєн. Фото: gettyimages.com

Стратегічний підхід до оборонної промисловості Європейського Союзу має враховувати майбутню інтеграцію України до ЄС. Про це сьогодні, 30 листопада, на щорічній конференції Європейського оборонного агентства заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, інформує кореспондент телеканалу FREEДОМ в Європі.

“Стратегічний підхід до нашої оборонної промисловості повинен також враховувати питання оборонного потенціалу України, крім наших власних потреб. Наша стратегія може бути повною тільки в тому разі, якщо вона враховуватиме потреби України та її промисловий потенціал”, — сказала вона.

Першим кроком для досягнення цієї мети є залучення України до процесу консультацій щодо промислової стратегії.

“Це має призвести до інтеграції України в деякі з наших оборонних програм. За необхідності, за згодою Європейського парламенту та Європейської ради. Це не тільки допоможе нам задовольнити оборонні потреби України, але, звісно ж, сприятиме зближенню та спільному плануванню між нашими збройними силами та оборонною промисловістю”, — зазначила фон дер Ляєн.

“Україна — майбутній член Європейського Союзу, тому вона має стати набагато ближчою до нас і набагато швидшою. І ми повинні використовувати всі наші інструменти, щоб домогтися цього”, — резюмувала глава Єврокомісії.

Читайте також: Як Євросоюз планує збільшити обсяги військової допомоги Україні — заяви керівників ЄС

Прямий ефір