Під Мелітополем ліквідовано групу “кадирівців”: деталі розповів Федоров

Окупований Мелітополь. Фото: society.novyny.live

Поблизу Мелітополя ліквідовано групу російських окупантів. Про це сьогодні, 27 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він уточнив, що це сталося в селі Мирне, яке розташоване за 5 кілометрів від Мелітополя.

“Перестрілка була між силами опору і ворогом, а саме їхнім підрозділом “кадировців”. Після того, як відбулася перестрілка, коли “кадирівці” почали сідати назад у свою машину, щось трапилося з їхньою машиною, й вона вибухнула. Відповідно, якусь кількість ворогів ліквідовано поблизу нашого тимчасово окупованого Мелітополя. І точно це викликало нерозуміння, яким чином настільки могла відкрито відбутися ліквідація ворога на нашій території”, — сказав мер.

Він також зазначив, що на Запорізькій лінії фронту зростає кількість втрат російських окупантів.

“У фронтовому можна сказати Токмаку ворог організував меморіал для одного зі своїх полків, який там повністю був ліквідований. Тому для ворога новин хороших за вихідні немає. А ми продовжуємо вірити в наші Збройні сили України і всіляко їм допомагати”, — сказав Федоров.

Читайте також: 325,6 тис. російських загарбників знищено в Україні — оновлені дані

Нагадаємо, за добу між Силами оборони України та окупаційними підрозділами відбулося 63 бойових зіткнення — найбільше під Авдіївкою. Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута та ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку.

Прямий ефір