Перемога України буде перемогою всього вільного світу, — Стефанчук в Сеймі Польщі (ВІДЕО)

Руслан Стефанчук у Сеймі Польщі. Фото: Facebook

У межах візиту до Варшави голова Верховної Ради України (ВРУ) Руслан Стефанчук сьогодні, 25 травня, виступив у Сеймі Польщі. У своїй промові голова ВРУ подякував за всебічну підтримку та лідерство Польщі у створенні танкової коаліції та заявив, що перемога України буде перемогою всього вільного світу, інформує FREEДОМ.

“Шановні депутати Сейму і Сенату! 1,5 тис. кілометрів активного фронту, який тримає сьогодні Україна, — це кривавий шрам на тілі Європи. Він, як і всі інші рани, нескоро заживе. Я вдячний вам за те, що повірили в нас, у нашу перемогу, яка буде і перемогою Польщі, і всього вільного світу”, — сказав він. 

Голова ВРУ зазначив, що Польща сьогодні є надійним тилом, величезним гуманітарним і військовим хабом, через який в Україну надходить допомога з усього світу.

“Ви лікуєте українських воїнів. Готуєте медиків, навчаєте наших дітей. Я дякую президенту Польщі, членам Сейму і Сенату, главі уряду, міністрам, воєводствам, повітам і гмінам. Ми щиро дякуємо Польщі за вже надану військову допомогу, яку сьогодні ефективно використовують на полі бою наші захисники”, — зауважив він. 

Стефанчук наголосив, що український народ ніколи не забуде лідерство Польщі у створенні танкової коаліції. 

“Перші “Леопарди” (Leopard) ми отримали саме від вас, а українське небо сьогодні захищають польські МіГи. Віримо, що незабаром буде створено авіаційну коаліцію, в якій Польща також посяде належне місце. Адже війна триває, і сьогодні Україна потребує посиленої підтримки”, — акцентував Руслан Стефанчук.

Читайте також: Що означатиме для Києва створення Ради Україна — НАТО, пояснив Мережко 

Як повідомлялося, з 24 травня голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук перебуває в Польщі з офіційним дводенним візитом. 

Прямий ефір