Пенсія на колесах: як мешканці прифронтового Сіверська одержують соцвиплати (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

“Пенсія на колесах” — таку послугу отримують мешканці України у прифронтових населених пунктах Донецької області. Регулярно до них приїжджають співробітники “Укрпошти” та здійснюють соціальні виплати. Пересуваються на броньованому транспорті, інформує FREEДОМ.

Прифронтовій Сіверськ зустрічає прапорами. Звідси до лінії фронту — близько десяти кілометрів. Путінська армія регулярно обстрілює село. Попри часті обстріли, у міських підвалах та сховищах, залишаються жити близько 900 осіб. Переважно це люди пенсійного та передпенсійного віку. Щомісяця співробітники “Укрпошти” привозять сюди пенсію.

Крім гарантованих державою соціальних виплат, тут можна й закупитися. Співробітники пошти привозять продукти та товари, які люди не одержують у гуманітарних наборах.

“Отримуємо добре. Регулярно привозять. Щомісяця отримуємо, затримок немає”, — каже мешканка Сіверська Олена.

Ганна — співробітниця “Укрпошти”, розповідає, що ожеледиця на дорогах ускладнює і так непростий шлях.

“Дорога така довга, слизька. Машина броньована, ледве їде, їй важко на бугри заїхати… Найбільше люди люблять солодощі, ковбасу, і цього не дають у гуманітарних наборах. А те, чого немає, я намагаюся їм привезти, щоб вони трохи побалували себе”, — поділилася Ганна.

Прямий ефір