Основні конвої — із чорними пакетами: про знищення окупантів у Мелітополі та Токмаку розповів Федоров

Іван Федоров. Фото: IvanFedorovUA

Ліквідація російських окупантів на тимчасово окупованій території Запорізької області протягом тижня, що минає, проводилася практично в щоденному режимі. Про це у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ сьогодні, 18 листопада, заявив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

“Ключовою ліквідацією на тимчасово окупованій частині Запорізької області була ліквідація 11 листопада частини військовослужбовців-офіцерів саме у тимчасово окупованому місті Мелітополь під час проведення наради росгвардійців із ФСБ-шниками. І, звісно, це не може не тішити”, — заявив мер.

Він додав, що ворог перетворив Мелітополь на повноцінну військову базу, де всі промислові та комунальні підприємства захоплені та використовуються для розміщення російських військових. Подібна ж ситуація і в Токмаку, який вже кілька місяців є фронтовим містом. Там, за словами Федорова, ліквідація окупантів відбувається майже щогодини.

“Ми бачимо це і за інформацією наших місцевих мешканців, які констатують той факт, що регулярно вивозять сотні ворогів у чорних пакетах. І це основні конвої, які виїжджають з Токмака”, — повідомив він.

Водночас мер Мелітополя зазначив, що “гарматне м’ясо” підвозять постійно.

“Точно не варто розраховувати на те, що ворог мовчки йде з території чи біжить. Сьогодні вони постійно привозять нові та нові “порції” “гарматного м’яса” на тимчасово окуповані території Запорізької області. Так, наші мешканці за цей тиждень зазначають, що з’являються нові підрозділи на березі Азовського моря, а саме в районі Кирилівки та Молочного лиману. Також з’являються в районі Бердянська нові підрозділи, які згодом, швидше за все, перекидатимуться саме на Запорізьку лінію фронту”, — розповів Іван Федоров.

Нагадаємо, протягом п’ятниці, 17 листопада, на Запорізькому напрямку, за даними Генерального штабу Збройних сил України, росіяни безуспішно намагалися провести штурми неподалік Роботиного і на захід від Вербового Запорізької області — ЗСУ відбили три атаки. Водночас Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат у живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж усієї лінії фронту.

Прямий ефір