Одеса, Миколаїв і Херсон: наприкінці 644-ї доби війни Зеленський розповів про поїздки на південь України

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 29 листопада, відвідав Одесу, Миколаїв і Херсон. Про підсумки візитів він розповів у зверненні наприкінці 644-ї доби війни, інформує FREEДОМ.

За його словами, в Одесі він провів нараду з військовими.

“ППО для міста, для області, для українських чорноморських портів, нашого експортного коридору. Я хочу подякувати всім, хто захищає регіон, і працює, щоб додати на півдні можливостей протиповітряної оборони”, — зазначив він.

Також в Одесі Зеленський передав державні нагороди для воїнів. Крім того, провів детальну нараду з керівниками всіх областей, які найбільше постраждали від удару негоди.

“Це й Одеська область, і Миколаївська, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Київська. Доповідали урядовці — міністри внутрішніх справ, енергетики, інфраструктури”, — уточнив він.

Президент доручив збільшити кількість ремонтних бригад і техніки, щоб якнайшвидше забезпечити людей електрикою.

“Щодо постачання тепла в Одесі. Є готовність обласної влади допомогти місту з усім, що потрібно для відновлення котельні, яка була ушкоджена через негоду. Відвідав в Одесі й центр допомоги переселенцям. Зокрема, наших громадян, які були евакуйовані із сектора Гази. І вдячний за те, що про людей справді піклуються”, — сказав глава держави.

У Миколаєві він зустрівся з представниками Данії, які працюють над відновленням міста.

“Реально дієвий патронат, про який ми домовилися — Україна й Данія. Були й представники дипломатичного корпусу тих країн, яких ми запросили приєднатися до програм відновлення, до програм патронату”, — зазначив Зеленський.

Крім того, у Миколаєві глава держави зустрівся зі студентами трьох вишів.

“І, нарешті, Херсон. Захист міста, захист області. Місцеві керівники представили результати в будівництві укриттів. Відповідні плани, які ще будуть реалізовані. Я провів дуже змістовну, детальну нараду з військовими. Щодо роботи саме на півдні. Обговорили, що необхідно. Погодили цілі. Чітко бачимо й пріоритети в комунікації з партнерами щодо постачання”, — розповів президент.

Читайте також: Зустріч з військовими, візит до центру соціально-психологічної допомоги, нарада щодо ліквідації наслідків негоди: Зеленський відвідав Одеську область (ФОТО, ВІДЕО)

Прямий ефір