Обшуки, звільнення керівництва митниці, візит президента Австрії та посилення боїв на фронті: Зеленський підсумував 343-й день війни

Володимир Зеленський. Скріншот: uatv.ua

Українські правоохоронці сьогодні, 1 лютого, провели низку обшуків. До Києва завітав президент Австрії Александр Ван дер Беллен. Фіксується певне збільшення наступальних дій окупантів на сході нашої України. Про це наприкінці 343-ї доби повномасштабного вторгнення розповів президент України Володимир Зеленськиий, інформує FREEДОМ.

За його словами, сьогодні в Україні були звільнені керівники митниці.

“Мені доповіли, що стосовно частини з цих звільнених розпочаті дисциплінарні провадження”, — сказав Зеленський

Також глава держави повідомив, що СБУ ДБР, Бюро економічної безпеки та прокуратура в межах відкритих кримінальних проваджень провели десятки обшуків та інших дій у різних регіонах і щодо різних осіб.

“Я не хочу давати політичних оцінок, які можуть бути використані цими особами в інтересах свого захисту. Але я бачу з реакції в суспільстві, що люди підтримують дії правоохоронців. Отже, рух до справедливості відчувається. І справедливість буде забезпечена”, — наголоси він.

Зеленський звернув увагу, що особливо важлива чистота процесів у структурах Міністерства оборони та загалом сил оборони.

“Будь-яке внутрішнє постачання, будь-які закупівлі — усе має бути абсолютно таким же чистим і чесним, як зовнішнє постачання для нашої оборони. Хто цьому заважатиме, той не залишиться у відповідних структурах”, — пообіцяв президент.

Він подякував поліцейським, які швидко відреагували на ганебні факти знущань з дівчат.

“Сьогодні ж був і доволі активний дипломатичний день — нашу державу відвідав президент Австрії разом із кількома міністрами австрійського уряду. Є вагомі міжурядові домовленості, є чітке розуміння того, що Австрія не буде нейтральною в питаннях захисту життя та Європи. Є чітка австрійська позиція із засудження російської агресії та готовність надалі посилювати тиск проти Росії за терор”, — зазначив Зеленський.

Також він поінформував про проведення декількох оперативних нарад із нашими військовими.

“Фіксується певне збільшення наступальних дій окупантів на фронті — на сході нашої країни. Ситуація стає ще жорсткішою”, — сказав президент України.

Володимир Зеленський підписав укази про відзначення державними нагородами 244 військовослужбовців Збройних Сил України.

Читайте також: Бажання припинити війну має виходити насамперед від росіян: інтерв’ю з Деві Сукарно

Прямий ефір