Нового главу Міноборони РФ підставлятимуть з усіх боків — думка політтехнолога

Ростислав Мурзагулов. Фото: Republic

Нового главу Міністерства оборони Росії, економіста Андрія Бєлоусова, легко можуть підставити як генерали, так і люди, наближені до Володимира Путіна, які десятиліттями були залучені в корупційні схеми у відомстві. Про це сьогодні, 16 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політтехнолог, ексголова Громадської палати Башкортостану Ростислав Мурзагулов.

“Бєлоусова вкрай легко підставити. Я добре знаю, як працює державна машина Путіна — підстави йтимуть із двох сторін. Перші — від генералів, які пояснюватимуть Путіну, що призначили недотепу, яка не в змозі забезпечити зброєю та подивіться, які страшні втрати”, — сказав він.

На його думку, виникне схожа ситуація, як за життя Євгена Пригожина, власника ПВК “Вагнер, коли той звертався до тодішнього міністра оборони Сергія Шойгу із запитанням: “Шойгу! Де снаряди?“.

“Такі крики триватимуть, але тепер вони будуть звернені до Бєлоусова, і вони дійдуть до Путіна. Путінські друзі, яких новий очільник Міноборони також має убезпечувати від освоєння коштів із бюджету, активно допомагатимуть цьому. Адже все життя вони були з Путіним, ходили разом у лазню та купалися в усіх можливих озерах. Отже, вони намагатимуться продовжувати так жити”, — акцентував Ростислав Мурзагулов.

Читайте також: ВПК РФ систематично порушувало терміни: про виклики для нового глави Міноборони розповів експерт

Нагадаємо, Путін провів низку перестановок у силовому блоці РФ. Сергій Шойгу, який 12 років очолював Міністерство оборони Росії, тепер став секретарем Ради безпеки. А новим міністром оборони диктатор вирішив призначити свого колишнього помічника з економіки Андрія Бєлоусова. Як пише видання The Bell, близькі до уряду РФ джерела називають його “державником у кільці ворогів”. У Кремлі Бєлоусова вважають “людиною Путіна”.

Прямий ефір