Неанонсований візит глави МЗС Німеччини в Україну на тлі російського наступу — мету назвала Розе

Анналена Бербок. Фото: gettyimages.com

Уранці 21 травня з неанонсованим візитом до Києва прибула міністр закордонних справ (МЗС) Німеччини Анналена Бербок. Мета візиту — розвіяти сумніви і продемонструвати, що Захід згуртовано підтримує Україну і має намір продовжувати цю підтримку. Про це сьогодні, 21 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила кореспондентка “Радіо Свобода” в Німеччині Анна Розе, зазначивши, що візит також є сигналом російському диктатору Путіну.

“Мета приїзду — підтримати Україну, коли Росія наступає (на новій ділянці фронту, — ред.) та здійснює неймовірну агресію, руйнуючи інфраструктуру ракетними ударами та дронами. Розвіяти сумніви і показати, що західний світ згуртовано стоїть за Україною і має намір далі її підтримувати”, — сказала вона.

Як вона зазначила, візит глави МЗС Німеччини в Україну — це також послання російському диктатору.

“Путін думає, що, можливо, колись Європа і Німеччина ослабнуть, втратять терпіння і витримку. Але вона сказала ні, у нас вистачить витримки, ми маємо намір підтримувати Україну до самого кінця — перемоги України над Росією”, — наголосила Розе.

На її думку, своїм візитом Бербок продемонструвала рішучість Німеччини продовжувати підтримувати Україну і закликала інші країни наслідувати цей приклад.

“Надсилати якомога більше озброєння, боєприпасів, вишукувати резерви, щоб надсилати системи ППО (протиповітряної оборони, — ред.), які нагальною необхідністю є для всіх міст, бо всі бачать, наскільки жорстоко діє російська армія на території України, здійснюючи прямий геноцид українського народу, руйнуючи міста та вбиваючи людей не лише з метою захоплення територій, а й із метою вселити страх”, — резюмувала Анна Розе.

Читайте також: Patriot, Глобальний саміт миру, євроінтеграція: Зеленський провів зустріч з Бербок

Прямий ефір