Настав час діяти й повернути примусово переміщених РФ українських дітей, — Боррель

Жозеп Боррель. Фото: gettyimages.com

Європейський Союз допоможе повертати незаконно депортованих Росією українських дітей. Як зазначив головний дипломат ЄС Жозеп Боррель, таке рішення було ухвалено за підсумками дискусій під час Саміту миру в Швейцарії — Євросоюз став спостерігачем у Міжнародній коаліції за повернення вкрадених маленьких українців, повідомляє FREEДОМ.

“Настав час діяти й повернути всі тисячі примусово переміщених і депортованих українських дітей. Використання дітей як зброї має бути негайно припинено. Росія має бути притягнута до відповідальності за цей огидний і нелюдський злочин”, — заявив Боррель.

Читайте також: Кожні 10 хвилин Росія вчиняє злочин проти України — факти та реакції (ВІДЕО)


Ви можете допомогти повернути неповнолітніх громадян України додому. Якщо проживаєте на території Білорусі, Росії або на тимчасово окупованих територіях України та володієте інформацією про депортованих дітей — напишіть у Telegram-канал “Я тут” або на сайт FREEДОМ. Київ гарантує анонімність.

Нагадаємо, телеканал FREEДOM у партнерстві з радницею-уповноваженою президента України з прав дитини та дитячої реабілітації і Ювенальною поліцією України запустив інформаційну кампанію “Знаєш — скажи!”, яка має на меті мотивувати жителів Росії протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти їхньому поверненню до України.

Прямий ефір