Найближчим часом у Росії буде набагато більше дивних смертей, — Тізенгаузен

Борис Тізенгаузен. Скріншот: uatv.ua

Смерть російського окупанта і пропагандиста Андрія Морозова з позивним “Мурз” демонструє, що в Росії йде тотальна зачистка. Президент РФ Володимир Путін боїться будь-яких непередбачуваних ситуацій. Таку думку сьогодні, 22 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політтехнолог Борис Тізенгаузен.

“Зараз у Росії ситуація досить складна — смерть [російського опозиційного політика Олексія] Навального, [російський терорист, колишній офіцер Федеральної служби безпеки (ФСБ) Ігор] Гіркін сидить у в’язниці, [глава приватної військової компанії (ПВК) “Вагнер” Євген] Пригожин убитий. А військкори звикли якийсь інсайд давати. Я думаю, що найближчим часом буде набагато більше дивних смертей. Тому що йде тотальна зачистка”, — сказав він.

Про це свідчить не тільки низка смертей і кримінальних справ, а й факт недопуску російського політика Бориса Надєждіна до виборів, упевнений експерт.

“Путін боїться. Якщо він не пускає на вибори навіть зручного для себе кандидата Надєждіна, то, значить, у системі серйозні параноїдальні процеси. Йде зачистка абсолютно за всіма сегментами”, — підкреслив він.

Читайте також: “Владі не потрібні нелояльні патріоти”: версію вбивства російського військкора Морозова проаналізував Галлямов

Прямий ефір