На Саміті миру ухвалять декларацію, відкриту для приєднання іншими країнами, — Кулеба 

Дмитро Кулеба. Фото: uatv.ua

Роботу над текстом фінального комюніке першого Глобального саміту миру завершено. Наприкінці заходу президенти оголосять про схвалення спільної декларації. Вона буде відкрита для приєднання інших держав і після завершення саміту. Про це сьогодні, 16 червня, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Бюргенштоку, інформує FREEДОМ.

Робота над текстом фінального комюніке Саміту миру завершена. Наприкінці саміту президенти оголосять про схвалення декларації. Вона буде відкрита до приєднання іншими країнами й після завершення Саміту миру”, — сказав міністр. 

За його словами, вже кілька країн, які не беруть участь у Саміті миру у Швейцарії, наразі розглядають спільне комюніке та планують до нього долучитися. 

“Ми вже знаємо, що декілька країн проводять внутрішній аналіз спільного комюніке та планують приєднатися до нього, хоча вони зараз на події не присутні”, — зазначив Кулеба. 

Він наголосив, що текст документа — збалансований.

“Всі принципові позиції, на яких наполягала Україна, враховані”, — акцентував міністр закордонних справ.

Читайте також: Фінальне комюніке Саміту миру — затверджено: включення з Бюргенштока (ВІДЕО)

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії відбувається перший Глобальний саміт миру, у роботі якого станом на 15 червня бере участь 101 делегація.

Читайте також: Глобальний саміт миру триває у Швейцарії — головне у включенні FREEДОМ з Бюргенштока (ВІДЕО)

Прямий ефір