На Харківському напрямку втрати України та Росії становлять 1 до 8 — дані від Зеленського

Володимир Зеленський. Скріншот: uatv.ua

Російського звіра ніхто не питає, він прокидається, коли хоче. Путіну абсолютно начхати на розуміння людського життя, йому начхати, хто якою мовою говорить, йому начхати і на своїх людей, і цивільних, і військових. Наприклад, харківський прорив росіян: їхні жертви — один до восьми, тобто один український солдат — на вісім російських. Про це під час спілкування із представниками центральноазіатських ЗМІ заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє FREEДОМ.

За його словами, довгий час була тенденція всього світу: всі знаходили баланс з росіянами, з їхньою політикою — економічною, мілітарі для того, щоб не будити звіра.

“Але цей звір прокидається, коли хоче. Путіну абсолютно начхати на людські життя. Мало того, йому начхати й на своїх — і на цивільних, і на військових. Під час прориву у напрямку Харкова за трохи понад два тижні військові жертви становлять один до восьми, тобто на одного українського військового — вісім російських”, — сказав Зеленський.

Президент зауважив, що раніше за тиждень було вбито 2 — 3 тис. російських військових.

“Тобто 2 — 3 тис. сімей втратили своїх дітей… Путіну на це начхати. Він у цей час зайнятий зовсім іншим. Але ручки свої маленькі, він, звичайно, не відмиє від цього кровопролиття. У будь-якому випадку буде відповідь, і в будь-якому випадку вона буде справедливою”, — наголосив він.

Зеленський упевнений, що світ має об’єднуватись.

“Не витримає жодна з країн: ні Киргизстан, ні Казахстан, який має хороші відносини з Китаєм, ніхто не витримає повномасштабної війни з росіянами поодинці”, — заявив президент.

Читайте також: РФ може призвати до армії близько 40 тис. осіб щомісяця — окупанти не відмовляться від тактики “м’ясних штурмів”, — аналітик

Нагадаємо, минулої доби Сили оборони України ліквідували ще 1 110 російських окупантів. Усього з початку повномасштабного вторгнення РФ агресор втратив понад 500 тис. військових. 

Прямий ефір