Міжнародні партнери розуміють, що після перемоги Україна буде ринком, що активно розвивається, — Лачихіна

Ілюстративний колаж: tsn.ua

Міжнародні партнери готові продовжувати допомагати Україні: вони розуміють, що після перемоги в розв’язаній Кремлем війні Україна буде ринком, що активно розвивається. Про це сьогодні, 11 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила партнерка міжнародної комунікаційної агенції Good Politics Анна Лачихіна.

На її думку, партнери України зацікавлені в тому, щоб допомагати країні відновлюватися, про що свідчить й їхня участь у відповідних конференціях.

“Міжнародні партнери готові продовжувати допомагати. Вони також розуміють, що після перемоги Україна буде ринком, який активно розвивається. І, звісно ж, міжнародні інвестори й державне фінансування шукатимуть, й приватні інвестиції будуть зацікавлені заходити в Україну. І хто першим промацає, знайде ці інструменти та зможе підготуватися й раніше зайти в найбільш критичні сектори України зараз, той, скажімо, першим зможе взяти шматочок такого економічного пирога. Цей ринок тільки розширюватиметься та зростатиме, тим більше, що Україна активно рухається до членства в Європейському Союзі”, — сказала Лачихіна.

Вона зазначила, що міжнародні партнери, особливо країни ЄС, зацікавлені в тому, щоб Україна відповідала всім критеріям й на політичному рівні, й на економічному рівні, щоб цей процес інтеграції відбувався якомога швидше.

“Приєднання додаткової економіки, додаткової країни до такого великого наддержавного об’єднання як Європейський Союз матиме вплив на всі інші економіки в цьому об’єднанні. Тому, звичайно ж, ми, так скажемо, всі перебуваємо зараз в одному човні не тільки через військову ситуацію, не тільки через безпекові питання, але й через питання політичні та економічні в майбутньому спільного союзу”, — сказала Лачихіна.

Читайте також: Зеленський звернувся до учасників Конференції з відновлення України — головне (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, Міжнародна конференція з відновлення України, яка стартувала 11 червня, фокусується на чотирьох основних темах: залучення приватного сектору до відновлення, соціальне відновлення та людський капітал, відновлення громад та регіонів та вступ до ЄС й відповідні реформи.

Прямий ефір