Майже п’ять годин в Одесі боролися із пожежею після удару російської ракети (ВІДЕО)

Ліквідація пожежі, яка виникла внаслідок ракетного удару по Одесі. Фото: od.dsns.gov.ua

Чотири людини постраждали сьогодні, 24 червня, від чергової російської атаки Одесою. Крилата ракета вдарила по продовольчих складах міста. Із пожежею рятувальники боролися майже п’ять годин. Від вибухової хвилі постраждали понад 70 квартир у будинках поблизу, повідомляє FREEДОМ.

Знищені полиці з водою, продовольчими товарами та побутовою хімією — це результат попадання російської крилатої ракети за складом однієї з українських торгових мереж. Пакування побутової хімії, що знаходилися в приміщенні, спалахнули моментально. Величезний чорний стовп диму від пожежі бачив практично все місто.

Від вибухової хвилі постраждали житлові будинки, розташовані поруч, — близько сотні квартир залишилися без вікон. У момент удару в будинках перебували мешканці, але обійшлося без людських жертв.

“Чоловік із маленькою дитиною ще спали. Я була у ванній, вмивалася. І старший був удома. Двері були зачинені. Потім вибухнуло — й усе. Вийшли, а там горить, все в диму”, — згадує одеситка Тетяна.

Для ліквідації пожежі у складському приміщенні рятувальники залучили понад сто осіб та кілька десятків одиниць техніки. З вогнем у надважких умовах рятувальники боролися кілька годин.

“Коли пожежа була майже загашена, пролунав сигнал тривоги, і рятувальникам довелося відійти на безпечну відстань, від чого вогонь розгорівся з новою силою”, — заявила речниця Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Марина Мартиненко.

Загалом від атаки постраждали четверо мешканців Одеси.

Це вже не перший російський ракетний удар по складських приміщеннях, які розташовані в цьому районі міста. Минулого року російська армія влучила в це ж приміщення, вбивши двох працівників продовольчого складу.

Читайте також: Росія не б’є “Калібрамі” з Азовського моря: ці дорозвідки озвучив Плетенчук

Нагадаємо, 24 червня російські війська завдали ракетного удару по цивільній інфраструктурі в Одесі.

Прямий ефір