Люди масово вийдуть швидше за межами країни, ніж усередині, — Гудков про акцію на підтримку Навального

Олексій Навальний. Фото: ukrinform.ua

Соратники російського опозиціонера Олексія Навального, який перебуває у колонії, оголосили про проведення всесвітньої акції на його підтримку у день народження політика — 4 червня. Подібні акції — спосіб підтримувати увагу громадськості до Навального, що є дуже важливим для безпеки політика в колонії, де його вже 15 разів відправили до штрафного ізолятора. Про це сьогодні, 20 травня, у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ сказав російський опозиційний політик Дмитро Гудков.

Водночас він не очікує великої підтримки цих акцій усередині Росії.

“Щодо акцій усередині країни, я сумніваюся, що вони будуть масовими, тому що тут, звичайно, йдеться не про юридичну підтримку та штрафи. Я думаю, що можуть бути кримінальні справи, які включають посадку на багато років. Олексія Навального визнано формально організатором екстремістської організації. Там дуже великі терміни дають участь у діяльності екстремістських організацій. Тому, на мою думку, акції будуть не масовими. Я є в різних активістських чатах і бачу, що люди чудово розуміють, які можуть бути наслідки. Я чекаю на великі акції швидше за межами країни, ніж усередині”, — прокоментував Дмитро Гудков.

Читайте також: Тюрма у тюрмі для Навального, 3 роки ув’язнення за “фейки” — ветерану двох воєн: що відомо про масштаби репресій у РФ (ВІДЕО)

Прямий ефір