Кремлівська конспірологія навколо теракту в “Крокусі” втратила актуальність для росіян — думка

Наслідки пожежі в "Крокус Сіті Холі". Фото: Telegram/Baza

Росіяни максимально абстрагуються від кремлівської конспірології навколо теракту в “Крокус Сіті Холі”. Хоча раніше Слідчий комітет РФ офіційно звинуватив у фінансуванні теракту Україну, Сполучені Штати Америки, НАТО, ця тема втратила актуальність для громадян РФ. Таку думку висловив адвокат Микола Полозов в ефірі FREEДОМ.

“Проїхали та забули. Для більшості росіян вже інші питання, інші виклики [актуальні] — потопи в Оренбуржжі та Кургані тощо”, — пояснив він.

За словами Полозова, хоча тему “українського” та “американського” сліду влада РФ активно просуває через пропагандистські ресурси, звичайні росіяни й без того перебувають під таким сильним пропагандистським пресингом, що їм простіше відсторонитися від цих теорій.

“Основним двигуном, локомотивом просування цього пропагандистського наративу є влада. Вона через засоби пропаганди знову і знову повертається до цієї теми, вибудовує конспірологічні теорії, які божевільні кремлівські діди — Патрушев, Путін та інші — вигадують щодо Америки, щодо України та намагаються в цих теоріях переконати решту росіян. Але з огляду на те, що росіяни й так вже перебувають під величезним шаром пропаганди, розбиратися в сортах цих марень їм досить складно. Тому їм простіше абстрагуватися від того, що відбувається, і, умовно кажучи, перенаправляти свою увагу на якісь інші новини”, — вважає Микола Полозов.

Читайте також: У Європі ніхто серйозно не розглядає причетність до теракту в Росії будь-кого, крім “Ісламської держави”, — Умланд

Нагадаємо, 22 березня близько 20:00 кілька невідомих відкрили стрілянину по людях, які зібралися в концертному залі “Крокус Сіті Хол” (Crocus City Hall), розташованому в Красногорську під Москвою. Того вечора планувався концерт гурту “Пікнік”.

За останніми даними, внаслідок теракту загинули 144 людини.

Відповідальність за теракт узяв на себе один із підрозділів терористичного угруповання “Ісламська держава”.

Читайте також: Явна брехня: як у світі реагують на звинувачення Кремля в бік України щодо теракту в “Крокус Сіті Холі” (ВІДЕО)

Прямий ефір