Росія не може скористатися ракетним потенціалом Північної Кореї, Пхеньян може постачати в Москву тільки снаряди. Росія має власне виробництво ракет, а ось Іран не поспішає постачати в РФ балістику. Про це сьогодні, 6 серпня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.
За його словами, те, що у Росії ракети ніколи не закінчаться, потрібно прийняти.
“У РФ продовжує випускатися кожна номенклатура ракетного озброєння в N-ній кількості, тому остаточно не буде вичерпано боєкомплект”, — пояснив Коваленко.
Він звернув увагу, що Корея може допомогти Росії снарядами для ствольної артилерії.
“У Кореї є серйозний потенціал як запасів, є і виробництво якраз тих калібрів, які потрібні Росії — 152-й калібр, 122-й калібр, 82-мм міни тощо. А ось із ракетними питаннями навряд чи Корея може допомогти”, — сказав експерт.
Олександр Коваленко вважає, що за ракетами Росія може звернутися до Ірану, оскільки у нього є серйозна ракетна програма з балістичних ракет.
“В Ірану є, наприклад, Fateh-110, балістична ракета Zolfaghar, доволі таки небезпечна, із заявленою дальністю польоту понад 600 км. Але, як ми бачимо, Іран у цьому питанні Росії теж виявився не помічником. Попри те, що Росія зараз відчуває гострий дефіцит і брак балістичних ракет, переконати Тегеран передавати балістику вони не змогли”, — резюмував він.
Читайте також: Росія нарощує виробництво ракет: деталі розповів Маломуж
Нагадаємо, аналітики агентства Molfar досліджували деталі роботи російського конструкторського бюро “Радуга”, яке випускає ракети різних видів. Конструкторське бюро розташоване на північ від Москви в місті Дубни.