Командири “Азова”, які повернулися з російського полону, проходять відновлення в Туреччині — деталі розповів Єрмак

Андрій Єрмак. Фото: president.gov.ua

Командири полку “Азов”, які повернулися з російського полону, наразі проходять відновлення у Туреччині. Про це сьогодні, 9 грудня, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак на міжнародній конференції “Права людини у темні часи”, яка відбулася у Києві, повідомляє FREEДОМ.

“Вони в добрих умовах. Вони продовжують проходити медичне вже не обстеження, а вже лікування, відновлення. Одного разу до них уже приїжджали сім’ї. Ви знаєте про це. Ми працюємо над тим, щоб сім’ї потрапили до них ще до новорічних та Різдвяних свят”, — сказав Єрмак.

Він також зазначив, що командири “Азова” допомагають у складанні списків українських військовополонених.

“Це справді наші герої. Це люди, які увійшли вже в історію сучасної України і не тільки, а й усього світу”, — заявив керівник ОПУ.

Читайте також: У Києві відбулася міжнародна конференція “Права людини в темні часи” — головні заяви

Нагадаємо, восени в рамках обміну полоненими в Україну з російського полону повернулися українські захисники Маріуполя, зокрема лідери полку “Азов”. За умовами обміну Денис Прокопенко, Святослав Паламар, Сергій Волинський, старший офіцер Олег Хоменко та командир 12-ї бригади Нацгвардії Денис Шлега будуть у Туреччині до кінця війни під протекцією президента Реджепа Ердогана.

Прямий ефір