Керченський міст залишається ключовою ціллю для Сил оборони в окупованому Криму — думка

Кримський міст. Фото: wikipedia.org

У тимчасово окупованому Криму, попри відсутність у Росії можливостей виробництва систем ППО у необхідних обсягах, створено глибокоешелоновану оборону з використанням різних зенітно-ракетних комплексів. Проте Сили оборони України вже неодноразово продемонстрували, що здатні досягати цілей на півострові. Про це в ефірі FREEДОМ сказав військово-політичний експерт Дмитро Снєгирьов.

За його словами, знищення російської радіолокаційної станції “Небо-М” напередодні полегшує це завдання.

“Можливість російської сторони моніторити повітряний простір знижена у рази. А це дозволяє завдавати ударів не лише по Кримському (Керченському) мосту, а й стратегічних цілях на території тимчасово окупованого українського Криму. Йдеться насамперед про військові аеродроми. Це “Саки”, це “Бельбек”, це Джанкойський аеродром. Але ключовою ціллю залишається Кримський міст”, — вважає Снєгирьов.

Експерт зазначив, що самі окупанти розглядають кілька варіантів того, як міст може бути знищений Силами оборони України: і з повітря, і з води. У всіх цих випадках, на думку гостя ефіру, Україна має можливість використати інноваційні технології.

Читайте також: Керченський міст для росіян залишається важливою логістичною артерією: коли по ньому можуть початися удари, розповів Чубаров

Раніше капітан 1-го рангу запасу, заступник начальника штабу ВМС ЗС України (2004-2020 рр.) Андрій Риженко висловив думку, що у світової спільноти є важелі, які здатні змусити Росію в примусовому порядку демонтувати Керченський міст.

Читайте також: Росія посилює захист Керченського мосту, — “Кримський вітер

Прямий ефір