Ізраїльські системи раннього попередження про ракетні удари допоможуть врятувати життя мирних українців, — Снєгирьов

Ілюстративне фото: president.gov.ua

Системи раннього попередження про ракетні удари та атаки безпілотників, які Ізраїль планує передати Україні, допоможуть зберегти життя мирного населення. Про це сьогодні, 28 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний експерт Дмитро Снєгирьов.

“Ця система, перш за все, передбачає можливість раннього оповіщення про ракетну атаку саме цивільного населення. Тобто приходить повідомлення на месенджери, передаються радіо та іншими засобами зв’язку з метою мінімізувати кількість втрат саме серед цивільного населення”, — сказав експерт.

Він зазначив, що в Ізраїлю є колосальний досвід із протидії ракетним атакам з боку “Хезболли” та ХАМАСу.

“І, відповідно, з урахуванням ракетного терору з боку Російської Федерації, а саме завдання ударів не по військових об’єктах, а по цивільній інфраструктурі, ця система раннього сповіщення зможе зберегти життя саме мирного українського населення. Тому велика подяка ізраїльській стороні за передачу даних систем оповіщення”, — сказав Снєгирьов.

Читайте також: Знищено 10 БпЛА: у Повітряних силах повідомили деталі нічної атаки Росії

Раніше постійний представник Ізраїлю в ООН Гілад Ердан під час засідання Генеральної асамблеї ООН 26 лютого заявив, що Ізраїль планує передати Україні системи раннього попередження про ракетні удари. За його словами, Ізраїль змушений був стати експертом у цій сфері, й готовий поділитися експертизою з українськими друзями, які потребують допомоги.

Прямий ефір