Ікона Спаса Нерукотворного, подарована Путіним повітряно-космічним силам РФ, абсолютно вписується в пропагандистські кліше — думка

Борис Тізенгаузен. Скріншот: uatv.ua

Президент Російської Федерації Володимир Путін подарував повітряно-космічним силам РФ ікону Спаса Нерукотворного. Ця подія розрахована на внутрішню аудиторію Росії. Таку думку сьогодні, 22 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політтехнолог Борис Тізенгаузен.

“Якщо ми дивимося на цільову аудиторію, ту саму, яка твердить “з нами Путін і Бог”, то це абсолютно вкладається в ці скріпи та шаблони. Путін, ікона, зброя, військові, на задньому плані бойові вертольоти стоять — це все ідеально. Адже коли росіян запитують, чого вони так погано живуть, то вони відповідають, що “зате в Росії ракети найкращі, з нами Бог”. Ось у цю аудиторію ця історія потрапляє абсолютно ідеально”, — пояснив він.

Слід зазначити, що Збройні сили України (ЗСУ) за тиждень знищили сім військових літаків РФ.

Експерт помітив цікавий факт, що цю ікону раніше було піднесено Чорноморському флоту Росії.

“До цього ця ікона була представлена командуванню Чорноморського флоту Російської Федерації. Там вона, судячи з усього, теж не сильно допомогла. Путін на Чорноморський флот звозив ікону — Чорноморський флот втік “під плінтус” у Новоросійськ, а зараз із літаками та ж сама історія”, — констатував він.

Читайте також: Каральна психіатрія в Росії існувала завжди, — Губеладзе про метод тоталітарних режимів

Прямий ефір