Головнокомандувач ЗСУ провів розмову з головою військового комітету НАТО — деталі

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. Фото: Facebook

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський провів телефонну розмову з головою військового комітету Північноатлантичного альянсу (НАТО) адміралом Робом Бауером. Про це повідомляє FREEДОМ із посиланням на офіційний Facebook-акаунт головнокомандувача української армії.

“Під час розмови з головою військового комітету НАТО адміралом Робом Бауером, детально обговорили ситуацію на полі бою і потреби нашого війська”, — розповів він.

Головнокомандувач ЗСУ повідомив, що щойно повернувся з району бойових дій, де особисто оцінив обстановку на напрямках і поспілкувався з командирами бригад.

“Важливо мати спільне бачення ситуації з нашими партнерами. Дякую Альянсу за підтримку та розраховую на подальше розширення співпраці задля світової безпеки”, — наголосив Олександр Сирський.

Читайте також: Знищення ракетного дивізіону С-400, двох комплексів С-300 і винищувачів Су-57 — карта війни за 10 червня (ВІДЕО)

Нагадаємо, 10 червня президент України Володимир Зеленський спростував фейк російської пропаганди про нібито захоплення прикордонного села Рижівка в Сумській області, де диверсійна група РФ встановила російський прапор.

Прямий ефір