Глава МЗС Великої Британії їде в Україну, везе практичну допомогу на зиму

Джеймс Клеверлі. Фото: flickr.com

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі вирушив із візитом в Україну. Про це повідомляє FREEДОМ з посиланням на Reuters.

Британський міністр у межах поїздки зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та главою МЗС Дмитром Кулебою.

Британія виділяє 3 мільйони фунтів стерлінгів (приблизно 3 632 000 доларів) на відновлення життєво важливої ​​інфраструктури та ще 5 мільйонів (трохи менше ніж 6 053 000 доларів) на очолювану Україною ініціативу щодо доставки зерна до країн, яким загрожує голод.

Глава британського МЗС також засудив Росію за її “жорстокі напади” на мирних жителів, атаки на лікарні та енергетичну інфраструктуру, передали в його офісі.

“Велика Британія стоїть пліч-о-пліч з Україною. Я бачив на власні очі, як зусилля Великої Британії допомагають сміливим громадянам чинити опір і відновлюватися. Наша підтримка триватиме доти, доки ця чудова країна не відновиться”, наголошує Клеверлі.

Кілька днів тому новий прем’єр-міністр Сполученого Королівства Ріші Сунак здійснив свій перший візит у Київ, під час якого він пообіцяв продовжити тверду підтримку України, яку Лондон надавав за його попередників.

Прямий ефір