Емоційна промова Зеленського на Генасамблеї ООН не може бути не помічена російською делегацією: включення з Нью-Йорка (ВІДЕО)

Виступ Зеленського на 78-й сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський 19 вересня виступив на 78-й сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. Він заявив, що Україна робить усе для того, щоб після російської агресії ніхто у світі не наважився напасти на жодну країну. Про це з місця подій в ефірі повідомив спеціальний кореспондент телеканалу FREEДОМ Геннадій Куркін.

У зв’язку з війною РФ проти України на Генасамблеї говорили багато про мир. І Зеленський у своїй промові наголосив, що головне завдання його участі в цьому заході — донести позицію України до всіх партнерів, щоб у світі більше не повторювалися подібні війни.

“Важливість і значущість української перемоги розуміє багато хто з присутніх. Але так, як її розуміють українці, не зрозуміє ніхто і ніколи. Із цим треба змиритися і продовжувати доносити позицію доти, доки вона не стане трендом, який перемогти буде неможливо. І це буде ще одна перемога на інформаційному полі”, — зазначив спеціальний кореспондент Геннадій Куркін.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, за непідтвердженими даними, також був присутній у залі під час виступу Зеленського. Промова українського президента була найкоротша, але найнасиченіша. Вона супроводжувалася емоційною позитивною реакцією залу, тому не може залишитися непоміченою з боку Росії.

Багато міжнародних представників у своїх виступах заявили про те, що в Раді безпеки ООН і в Організації Об’єднаних Націй загалом є проблеми.

Після виступу президент Зеленський вирушає до Вашингтона, де продовжить свій візит до США. Тут планується відвідування Сенату та зустріч із президентом Джо Байденом.

Читайте також: Запитайте Пригожина, чи варто довіряти обіцянкам Путіна: повний текст виступу президента Володимира Зеленського на Генасамблеї ООН

Прямий ефір