Дякую кожному із 70 сенаторів, які проголосували за продовження підтримки України, — Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Фінальне голосування щодо законопроєкту, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, відбулося у верхній палаті Конгресу США сьогодні, 13 лютого. Сенатори підтримали законопроєкт, “за” проголосували 70 сенаторів. Президент України Володимир Зеленський подякував сенаторам за ухвалення цього рішення у своєму зверненні, повідомляє FREEДОМ.

“Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, але й багато інших народів, зокрема у Європі”, — сказав він.

Президент зазначив: світ чекає, що американське лідерство й надалі буде твердим і допомагатиме захищати життя й берегти свободу. Це додає впевненості та мотивації.

“Я дякую лідеру більшості в Сенаті Чаку Шумеру та лідеру республіканців Мітчу Макконнеллу за рішучість і морально сильний вибір. Демократія точно вистоїть. Дякую кожному із 70 сенаторів, які проголосували позитивно. Україна дуже це цінує”, — наголосив глава держави.

Зеленський зазначив, що це був перший крок, далі — Палата представників та голосування конгресменів там.

“Очікуємо позитивного рішення. Сподіваємося на принципову підтримку. І віримо, що Америка й надалі залишатиметься лідером. Я дякую кожному, хто допомагає! Дякую всім, хто цінує життя та свободу, так само як українці!”, — резюмував він.

Читайте також: Сенат США підтримав законопроєкт із допомогою для України — деталі

Прямий ефір