Два пакети санкцій щодо осіб держави-терориста, важливі доповіді: президент Зеленський підбив підсумки 638-го дня війни

Володимир Зеленський. Скриншот: uatv.ua

Сьогодні, 23 листопада, є кілька нових санкційних рішень Української держави — два пакети санкцій. Це синхронізація з партнерами щодо тих осіб, які прямо працюють на російську агресію або їй допомагають. А також це санкції проти суб’єктів держави-терориста, що мають стосунок до критичної інфраструктури. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до громадян, інформує FREEДОМ.

“Кожне прізвище, кожна назва компанії — це конкретна провина в тому, що російський терор триває. Україна доповнює своїми санкціями міжнародні санкційні механізми. І ми працюємо, щоб санкції партнерів були поширені й на тих, проти кого вже ухвалені відповідні рішення України. Сьогодні я підписав укази щодо більш як 300 юридичних та майже 150 фізичних осіб держави-терориста. І наші спеціальні служби, передусім Служба безпеки України, а також Кабінет міністрів та РНБО, продовжать відповідну роботу. Будуть й інші санкційні рішення”, — поінформував глава держави.

Також відбулося й кілька важливих доповідей. Зокрема, щодо ліквідації наслідків російських ударів у різних регіонах.

“Тисячі людей працюють на Херсонщині, у Запорізькій та Дніпропетровській областях, на Донеччині, Харківщині в комунальних службах, у ДСНС, у медичних службах, просто волонтерами, щоб допомогти людям та зберегти нашу інфраструктуру. Потрібні основи для нормального життя”, — сказав Зеленський.

Президент подякував кожному й кожній, хто надає українцям медичну допомогу, хто працює на гасінні пожеж після обстрілів, хто повертає електрику та водопостачання, хто знешкоджує снаряди, що не розірвалися, та розміновує територію. Все це — особлива сміливість і відданість справі.

Особливо глава держави відзначив працівників ДСНС України в місті Нікополі та рятувальників, які працюють на Одещині.

Звичайно, верховний головнокомандувач був на зв’язку з командувачами.

“Максимум уваги — донецькі напрямки. Зокрема, це Авдіївка. Також — Харківщина, Купʼянський напрямок. Вдячний усім, хто стійкий і тримає наші позиції, кожному солдату, кожному сержанту, кожному командиру. Була сьогодні й доповідь керівника СБУ. Є нові результати в протидії ворожим операціям і колаборантам. Важливі результати, дякую за них. Дякую всім, хто дбає про нашу державу, усім, хто воює й працює заради України та українців, усім, хто додає свої сили спільній силі нашої держави. Народ, який бореться, точно вистоїть”, — резюмував Володимир Зеленський.

Читайте також: Коаліція ППО для захисту України і сигнал Путіну: підсумки “Рамштайн-17”, що відбувся

Прямий ефір