Дружні РФ країни не надали Путіну підтримку після початку наступу ЗСУ в Курській області — деталі

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Так звані дружні Путіну країни відмовилися засудити наступ Збройних сил України (ЗСУ) в Курській області. Також ніхто, за винятком Сирії, не висловив слів підтримки кремлівському диктатору. Білоруський узурпатор Лукашенко висловився дуже стримано. Нейтральною виявилася і позиція Китаю, повідомляє FREEДОМ.

“Китай взяв до відома ситуацію, що склалася. Позиція Китаю щодо українського питання послідовна і ясна. Він закликає всі сторони дотримуватися “трьох принципів” деескалації ситуації: зона бойових дій не повинна розширюватися, запобігати ескалації війни та не допускати провокацій, які призводять до посилення вогню з будь-якого боку”, — йдеться в заяві Міністерства закордонних справ КНР.

Країни Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) зі свого боку взагалі жодних заяв не публікували. А в самій Організації заявили, що Москва до них по допомогу не зверталася. І це при тому, що українські війська зайняли понад тисячу квадратних кілометрів Курської області, взяли під контроль понад 80 населених пунктів, створили військову комендатуру. У полон потрапили сотні, якщо не тисячі російських військових.

Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин на тлі прориву ЗСУ під Курськом запевнив Путіна в перемозі Росії над Україною. У телеграмі, яку Кім надіслав до Кремля, він також заявив про братерство між російською та північнокорейською арміями.

Читайте також: Це війна Путіна проти Росії: як американські політики відреагували на події в Курській області (ВІДЕО)

Нагадаємо, протягом трьох діб після початку української операції в Курській області РФ білоруські офіційні особи мовчали. Навіть пропагандистські ресурси нічого не коментували, а просто транслювали позицію Росії.

Прямий ефір