Генеральна директорка державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” Юлія Островська та ректорка Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого Інна Кочарян підписали Меморандум про співпрацю з метою підготовки майбутніх фахівців у сфері медіа та кіномистецтва.
Меморандум створює умови для проведення ДП “МПІУ” та Університетом імені Івана Карпенка-Карого спільних заходів і надає можливості для набуття студентами практичних навичок в обраній професії. Зокрема майбутні режисери, продюсери, звукорежисери, оператори, ведучі, студенти за іншими напрямами зможуть проходити практику і стажування на майданчиках українського іномовлення в умовах реальних виробничих процесів сучасного телебачення.
“Сьогодні вкрай важливо об’єднуватись довкола завдань і проєктів, які можуть зробити нас міцнішими, а нашу роботу — більш якісною. Підтримка молоді, яка планує поєднати своє життя з креативними індустріями, це внесок у майбутнє наших медіа, культури та в наш власний кадровий резерв. Переконана, що серед студентів, які отримають свій перший практичний досвід на каналах іномовлення, будуть і наші майбутні працівники”, — зазначила Юлія Островська.
Також під час підписання Меморандуму команди ДП “МПІУ” та Університету імені Івана Карпенка-Карого обговорили нагальні проблеми підготовки кадрів для теле- і кіноіндустрії, значення взаємної підтримки для посилення якості профільної освіти.
“Наша співпраця відкриває для українських студентів двері до реального світу медіа. Вони матимуть змогу не лише дізнатися, як працює виробництво, але й безпосередньо взяти участь у процесах, що є надзвичайно цінним досвідом. У нинішній час такі угоди є надзвичайно важливими для підтримки та розвитку молодих талантів у нашій країні”, — наголосила Інна Кочарян.
Нагадаємо, раніше ведучий українського іномовлення Олег Борисов провів майстер-клас про особливості роботи в прямому ефірі для студентів Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.
Також на майданчиках іномовлення та під час зустрічей в університеті відбулась низка майстер-класів для студентів Київського національного університету культури і мистецтв: “За лаштунками виробництва”, “Секрети тележурналістики”, “Формати журналістики” та “Як не стати пропагандистом”.