До Одеси прибула Північноатлантична рада НАТО на чолі зі Столтенбергом (ВІДЕО)

Фото Twitter DmytroKuleba

У середу, 30 жовтня, до Одеси прибули генсек НАТО Єнс Столтенберг, представники Північноатлантичної ради, посли 29 країн Альянсу та  представник Північної Македонії.

Про це повідомляє UATV.

Іноземних гостей сьогодні приймає віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

Під час спільного підходу до преси він заявив, що Україна планує за 5 років досягнути стандартів НАТО.

“За різними замірами громадської думки, підтримка євроатлантичної інтеграції в Україні зростає. Це вже не просто реакція на агресію Росії, а усвідомлене рішення. Україна зробила свій вибір – членство в НАТО. Ще 2008 року Альянс у Бухаресті підтвердив: Україна стане членом НАТО”, – заявив Кулеба.

“Сьогоднійшній візит є чітким сигналом того, що Альянс солідарний з Україною. Ми надаємо їй підтримку у вдосконалені системи командування та управління, у галузі логістики та кібербезпеки”, –– розповів генсек НАТО.

Він також анонсував свій візит до Одеської морської академії. За словами Столтенберга, НАТО надасть допомогу академії у вигляді підготовки молодих військових ВМС України.

Нагадаємо, що другий день візиту триватиме у Києві, де представники Альянсу зустрінуться з президентом Володимиром Зеленським, головою ВРУ Дмитром Разумковим, главою МЗС України Вадимом Пристайко та міністром оборони Андрієм Загороднюком.

Прямий ефір