“Діти мають бути захищені”: Мадонна підтримала Глобальний саміт миру

Мадонна. Фото: ap.org

Співачка Мадонна в соцмережах опублікувала відео на підтримку Глобального саміту миру, який організовує Україна. Вона закликає лідерів досягти миру 15 і 16 червня у Швейцарії, заради всіх дітей у всьому світі, повідомляє FREEДОМ.

“Скрізь, де є конфлікт, діти страждають. В Україні, Палестині, Ізраїлі, Ємені, Сирії, Нігерії, Конго, Малаві. Список можна продовжувати і продовжувати. Ми можемо не погоджуватися багато в чому, але я молюся, щоб ми всі погодилися з тим, що наші діти мають бути захищені!” — написала вона в Instagram.

Також Мадонна наголосила на важливості припинення війни Росії проти України та повернення майже 20 тис. українських дітей, яких Російська Федерація відірвала від своїх родин і депортувала на свою територію.

Читайте також: 37 держав об’єдналися в коаліцію з повернення українських дітей — деталі від Лубінця

Ви можете допомогти повернути неповнолітніх громадян України додому. Якщо проживаєте на території Білорусі, Росії або на тимчасово окупованих територіях України та володієте інформацією про депортованих дітей — напишіть у Telegram-канал “Я тут” або на сайт FREEДОМ. Київ гарантує анонімність.

Нагадаємо, телеканал FREEДOM у партнерстві з радницею-уповноваженою президента України з прав дитини та дитячої реабілітації і Ювенальною поліцією України запустив інформаційну кампанію “Знаєш — скажи!”, яка має на меті мотивувати жителів Росії протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти їхньому поверненню до України.

Прямий ефір