Делегації країн, готових надати допомогу у відновленні України, приїхали до деокупованої Бородянки (ВІДЕО)

Бородянка після російської окупації. Фото: i-ua.tv

Київську та Чернігівську області сьогодні, 19 квітня, у межах Конгресу з відновлення населених пунктів України відвідують представники країн, готових надати допомогу, інформує FREEДОМ.

До Бородянки — невеличкого містечка на Київщині, що було зруйноване внаслідок російської агресії та перебувало під окупацією, — приїхала іноземна делегація з представників місцевого самоврядування Польщі, Нідерландів, Ізраїлю, Литви, Чехії та Німеччини.

Вони на власні очі побачили наслідки окупації та бойових дій, руйнування, яких завдала російська армія.

Керівник благодійного фонду Ігор Куч з Ізраїлю наголосив, що видно роботу держави та людей з відновлення міст. Куч розповів, що його фонд, зокрема, організовував евакуацію українців і громадян Ізраїлю від початку повномасштабного вторгнення РФ, а також реалізує проєкти в Харківській і Київській областях.

Він вважає важливим, що в іноземних представників є можливість особисто побачити наслідки російської агресії.

“Радий тому, що за цей час — я бачу це не вперше — наскільки держава й люди встигають за цей короткий термін привести це все до ладу. Починають приводити до ладу, відновлювати. З жовтня минулого року в Бородянці дуже багато чого змінилося. У нинішньому XXI столітті на території Європи відбуваються такі події… Добре, що це організовано, люди приїжджають й бачать це на власні очі. Минулого разу нас супроводжували американські фонди, і вони на власні очі побачили, що це не фейк, а це реальні події, які відбуваються в Україні, ця дикість, ця жорстокість. Завдяки цим форумам люди більше дізнаються”, — сказав Куч.

Читайте також: Логічно, якщо держава-терорист оплачуватиме перемогу України, а потім її відновлення, — Лещенко

Нагадаємо, в Україні відбудеться Міжнародний саміт громад і регіонів, особисту участь у якому підтвердили понад 90 представників із 18 країн. Ще 111 представників із 36 держав готові долучитися в онлайн-форматі. У межах саміту передбачено обговорення реінтеграції українських територій, подолання гуманітарних викликів, відновлення життєдіяльності громад за участю міжнародних урядових та неурядових організацій. 

Прямий ефір