“Червоні лінії”, які Росія креслить для Заходу, — вигадані, — Левусь

Дмитро Левусь. Фото: Facebook/Дмитро Левусь

Ті “червоні лінії”, про які говорить влада Кремля, не працюють, вони вигадані. Усі старання переконати світ у тому, що Росію неможливо перемогти, — марні, й не має підстав у це вірити. Таку думку сьогодні, 19 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політолог-міжнародник, експерт Центру “Об’єднана Україна” Дмитро Левусь.

“Для Росії “червоних ліній” немає, а ті “червоні лінії”, які вони для Заходу креслять, вони вигадані. Росія намагається переконати світ у тому, що її неможливо перемогти. Що це та ж сама Червона армія, яка перемогла Німеччину. Але це ж неправда. І Червона армія програвала, і Росія — зовсім не Радянський Союз, який використовував, зокрема, ресурси й людей України та мав ленд-ліз для того, щоб перемагати”, — сказав він.

Експерт зазначив, що удари по території тимчасово окупованого Криму теж не є “червоною лінією” для Росії, попри заяви багатьох перших осіб Кремля.

“Російські “червоні лінії” не працюють, наприклад, у випадку з Кримом, про який РФ кричала ще 2022 року, що це територія Росії й удари по ній будуть сприйняті відповідним чином. Але удари по Криму не стали “червоною лінією”. Страх Заходу — це відгомони холодної війни, де прораховувалися варіанти протистояння і вигадувалися фактори можливої ескалації”, — констатував Левусь.

Читайте також: Чи має право Україна завдавати ударів по території Росії — розбір (ВІДЕО)

Прямий ефір