Бєлоусов не втручатиметься в управління військами, а займеться фінансовими питаннями, — Гозман

Леонід Гозман. Фото: Facebook /Leonid Gozman

Призначення Андрія Бєлоусова міністром оборони Російської Федерації зменшить невдоволення в лавах генералів і старших офіцерів. Він не втручатиметься в управління військами, але активно займеться фінансовим питанням. Таку думку сьогодні, 21 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський опозиційний політик Леонід Гозман.

“Бєлоусова людина розумна. Він не буде втручатися в управління військами, він буде робити те, що повинен робити міністр оборони, а саме займатися фінансовими питаннями збройних сил, забезпеченням їх технікою, озброєнням і так далі. Призначення Андрія Бєлоусова міністром оборони — це погана новина для всіх тих, хто хоче перемоги України. Тому що це адекватне призначення”, — сказав він.

Це рішення ухвалив Володимир Путін для того, щоб змінити настрій у військових штабах, зазначив політик.

“Андрій Бєлоусов поводитиметься більш акуратно. Невдоволення генералів і старших офіцерів знизиться. Для людей, які перебувають на лінії вогню, нічого не зміниться — вони як були в пеклі, так і будуть у пеклі. Але Путіна турбують не настрої сержантів і лейтенантів на передовій, а настрої в штабах”, — пояснив він.

Гозман упевнений, що Сергій Шойгу був не популярний серед генералів, а його оточення було націлене на корупцію всередині збройних сил РФ.

“Шойгу був людиною карикатурною. Шойгу мав фантастичний антирейтинг у збройних силах. Генерали, старші офіцери, військові його терпіти не могли, не поважали та зневажали. Навколо нього були люди, які не мали жодного стосунку до збройних сил”, — констатував він.

Читайте також: Чому Путін замінив Шойгу — думка експертів і глядачів FREEДОМ

Прямий ефір