Більшість росіян — пристосуванці з імперськими ідеями, — політолог

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

Більшість громадян Росії влаштовує режим Путіна, адже вони — пристосуванці з імперськими ідеями. Таку думку сьогодні, 24 березня, в ефірі телеканала FREEДОМ висловив доктор політичних наук Ігор Петренко.

“Є такий важливий момент, який полягає в тому, що більшість росіян — пристосуванці. Вони прекрасно розуміють систему координат Путіна, і розуміють, що їм не слід його критикувати, зберігаючи і далі свій статус-кво, який більш-менш їх влаштовує”, — сказав він. 

При цьому, на думку Петренка, рано чи пізно росіяни змінять свою публічну позицію щодо повномасштабної війни Росії проти України, а також режиму Путіна.

“Ми з вами точно доживемо до тієї ситуації, коли там щось зміниться. І навіть люди, які зараз мовчазно погоджуються з політикою Путіна, будуть говорити зовсім по-іншому. Тут більше відіграє роль їхнє таке пристосуванство. Насправді імперська ідея живе в багатьох росіянах і нікуди вона не дінеться. Але якщо кон’юнктура буде інша, то вони про це трішечки призабудуть, але обов’язково про це згадають, коли ситуація дозволить. Ми повинні теж про це пам’ятати й завжди бути напоготові з таким сусідом, як РФ”, — наголосив Ігор Петренко.

Читайте також: Головна відмінність Зеленського від Путіна в тому, що він не боїться свого народу, — Петренко

Прямий ефір