Без ударів по аеродромах у РФ питання переваги російської авіації у повітрі розв’язано не буде — оцінка експерта

ATACMS. Фото: forbes.ua.

Можливість завдання ударів по аеродромах Повітряно-космічних сил (ПКС) російської армії на території самої Російської Федерації — головна умова для ліквідації переваги російської авіації в повітрі. Про це заявив військово-політичний експерт Дмитро Снєгирьов в ефірі FREEДОМ сьогодні, 11 червня.

“Йдеться про можливість завдання ударів високоточною зброєю з дальністю ураження понад 300 км. Це американські ATACMS, крилаті ракети повітряного базування виробництва Франції SCALP, крилаті ракети повітряного базування виробництва Великої Британії Storm Shadow. Без цього ми питання переваги російської авіації у повітрі не вирішимо”, — вважає гість ефіру.

Він також наголосив, що вкрай необхідне посилення протиповітряної оборони середнього та великого радіусу дії.

“Це армійська складова, яка не дозволить російським окупантам завдавати практично безкарно ударів по позиціях Сил оборони України, і, відповідно, дальнього радіусу дії — Patriot та SAMP/T, які матимуть змогу збивати і російські літаки на відстані близько 160 км. До речі, вчора представник Пентагону підтвердив інформацію про те, що літак дальньої радіолокаційної розвідки А-50 був збитий саме американськими Patriot. Причому йдеться про те, що його було збито на відстані, що перевищує раніше заявлені тактико-технічні характеристики Patriot. А це вже серйозний виклик російським ПКС. Причому американська сторона фактично дає добро на завдання ударів по літаках Російської Федерації безпосередньо в небі над самою країною-окупантом”, — прокоментував Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: Уражено перший Су-57: подробиці та огляд найбільш чутливих втрат бойової авіації РФ (ВІДЕО)

Прямий ефір