Берлін найближчими місяцями надасть Україні третю систему Patriot, — Шольц

Олаф Шольц. Фото: president.gov.ua

Берлін найближчими місяцями надасть Україні третю систему ЗРК Patriot. Про це канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив під час відкриття Конференції з відновлення України, інформує FREEДОМ з посиланням на Reuters.

Крім того, Україна отримає установку IRIS-T, снаряди, ракети та боєприпаси.

За словами Шольца, поставки почнуться в найближчі тижні. Крім того, федеральний канцлер закликав учасників конференції підтримати німецьку ініціативу щодо посилення української ППО.

Читайте також: Зеленський прибув до Німеччини на конференцію з відновлення України — що ще на порядку денному

Нагадаємо, сьогодні в Берліні розпочинає роботу дводенна Міжнародна конференція з відновлення України. Очікується, що на неї прибуде близько двох тисяч учасників — представників політики, бізнесу та міжнародних організацій. На порядку денному — довгострокова допомога Києву та залучення інвестицій у країну. Крім того, йтиметься й про питання надзвичайної допомоги на тлі триваючих атак РФ.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в умовах російського повітряного терору термінові рішення для української енергетики будуть основним пріоритетом. Також на порядку денному конференції — подальша оборонна підтримка України, розвиток української системи ППО та спільне виробництво озброєнь.

Прямий ефір