Армії РФ буде завдано дуже чутливої військової поразки — думка

ЗСУ. Фото: zsu.gov.ua

Експерти у Сполучених Штатах Америки, що коментують хід російсько-української війни, очікують великого контрнаступу Збройних сил України протягом найближчих місяців. Роль США в цьому — надати Україні можливості для контрнаступальних операцій. Таку думку в ефірі FREEДОМ висловив професор Нью-Йоркського університету Ігор Айзенберг.

Він вважає, що Сполучені Штати та інші західні країни-партнери по НАТО повинні якнайкраще підготувати ЗСУ до цих операцій.

“Окрім постачань військової техніки, проведенням навчання українських військовослужбовців: як використовувати цю техніку найефективніше — бойові машини піхоти, бронетранспортери, танки — як все, що постачається різними західними країнами, використовувати максимально ефективно в контрнаступальних операціях”, — пояснює гість ефіру.

Він додає, що наступ буде найкращою обороною від будь-яких російських атак. Посилаючись на думку відставних американських генералів, Айзенберг порівнює нинішнє становище російської армії зі становищем військ нацистського Рейху наприкінці 1942-го — на початку 1943 року.

“Тобто Росія начебто ще намагається наступати, і начебто в неї ще для цього є сили. Але водночас цілком очевидно, що Збройні сили України готуються до дуже серйозного контрнаступу. Проводиться підготовка особового складу, передається техніка, збирається кулак, який раптово, я дуже сподіваюся, вдарить по російській армії. Тож їй буде завдано дуже чутливої військової поразки”, — вважає Ігор Айзенберг.

Читайте також: Новий пакет від США, 1 млн снарядів від ЄС та ініціатива Японії: військова допомога Україні посилюється — подробиці

Прямий ефір