ATACMS летять виключно по військових цілях в окупованому Криму, — Селезньов

Окупований Крим. Фото: Фото: ukrinform.ua

Українська армія працює над ослабленням російського військового контингенту, що діє в Криму, щоб створити передумови для подальшої деокупації півострова. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий оглядач, полковник запасу Владислав Селезньов.

Він зазначив, що два роки тому президент України Володимир Зеленський, звертаючись до жителів тимчасово окупованого Криму й Севастополя, настійно рекомендував їм триматися якомога далі від військових об’єктів російської армії на території тимчасово окупованого півострова.

Селезньов наголосив, що в неділю, 23 липня, українські військові вели бойову роботу по російських військових об’єктах.

“У межах протиповітряної оборони росіяни деякі з наших ATACMS збили. Причому, найімовірніше, ті ракети російської ППО, які не змогли вразити наші ракети, самоліквідувалися. В результаті окремі елементи цих ракет упали на пляж у районі Учкуївки — це північна сторона тимчасово окупованого Криму. У результаті серед тих громадян, які відпочивали на пляжі, є поранені та, на превеликий жаль, є загиблі. У будь-якому разі ми маємо з вами чітко розуміти, що війна триває. Крим є тимчасово окупованою територією. Україна має повне право знищувати всі ворожі військові об’єкти, об’єкти військової інфраструктури, критичної енергетичної інфраструктури на території Криму”, — сказав військовий оглядач.

Він наголосив, що за таких умов цивільним особам не слід перебувати в районах, де ведуться інтенсивні бойові дії.

“Крим де-факто — це прифронтова й навіть фронтова територія. Тому те, що трапилося в Криму, я думаю, що обов’язково буде повторюватися знову й знову. Українська армія працюватиме над тим, щоб максимально послабити військовий контингент, який діє в Криму та Севастополі, заради того, щоб створити максимально зручні передумови для подальшої деокупації Криму й Севастополя. А те, що російські пропагандисти починають розповідати різні чудові історії, будувати дивовижні версії — це не новина. Я завжди живу з такими твердженнями: російським пропагандистам не варто довіряти, тому що щоразу, коли вони відкривають рот, вони брешуть”, — заявив Селезньов.

Читайте також: Знищення ППО Росії в Криму змусить її передислокувати авіацію далі від фронту, — Гетьман

Прямий ефір