Американські “Томагавки” рознесуть повітряну оборону Росії, якщо Путін застосує ядерну зброю, — експерт

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

Якщо стратегії президента Володимира Путіна, які він поставив на карту у війні з Україною, обваляться, він може застосувати ядерну зброю. Але так чи інакше Захід визначив свою реакцію на такий крок голови Кремля. Про це в ефірі телеканалу FREEДOM заявив військово-політичний експерт Юрій Федоров.

“Багато фахівців кажуть, що якщо нинішню стратегію, яку Путін вигадав, буде вичерпано, тоді він може звернутися до зовсім божевільних речей, таких як застосування тактичної ядерної зброї. Як правило, Путін приймає безглузді рішення. Він не в змозі зважувати раціонально плюси та мінуси цих рішень. Захід уже визначив свою реакцію на потенційно можливе застосування російським президентом ядерної зброї проти України. Було ясно сказано, що після цього буде знищено російську армію, яка знаходиться на окупованій території України”, — зазначив Федоров.

За словами експерта, російські воєначальники та генерали розуміють реальність загроз у разі застосування Росією ядерної зброї.

“З Середземного моря, де знаходяться два американські ударні авіаносці, можна запустити близько 300 крилатих “Томагавок”, які при першому ударі рознесуть на шматки протиповітряну оборону (ППО) та корабельну оборону росіян. В окупованому Криму, в Новоросійському районі, на кавказькому березі Чорного моря. Слідом у справу вступить авіація, яка теж на шматки рватиме російські війська в Україні. Путін розуміє небезпеку, якщо ні, йому пояснять. А ось яке рішення він прийматиме, сказати важко”, — наголосив Юрій Федоров.

Читайте також: Навчання НАТО не є тиском на Росію, але РФ може використати будь-який привід для застосування ядерної зброї, — Ягун

Прямий ефір