Перші штурми в Курській області довели відсутність злагодженості між російськими та північнокорейськими військовими, — військовий експерт

Ян Матвєєв. Скріншот: uatv.ua

Одна з проблем взаємодії північнокорейських військових із російськими, які називають військові експерти — мовний бар’єр і відсутність певних навичок у солдатів із КНДР. Насправді ця незлагодженість виникла, швидше за все, через бажання російських військових відокремитися. Такою думкою сьогодні, 19 грудня, в ефірі телеканалу FREEДOM поділився військовий експерт Ян Матвєєв.

“Північнокорейські військові в Курській області діють дещо ізольовано. Мабуть, їм виділили якусь ділянку фронту, і там вони атакували. І якоїсь щільної взаємодії з російськими солдатами поки що не видно”, — розповів Матвєєв.

За його словами, також не видно взаємодії з технікою.

“Тому, що штурм, який проводили північнокорейські солдати, його можна було б теоретично доповнити і артилерійським вогнем, і технікою, що додатково наступає. Знову-таки безпілотники теж російські могли б активно підтримувати цей штурм. Але цього всього не було зроблено. І тому склалося відчуття, що північнокорейська піхота просто діяла як піхота у відриві взагалі від усього. Я думаю, що це якесь командне, загальне рішення російського військового керівництва”, — додав військовий експерт.

Тому він упевнений, що незлагодженість північнокорейських і російських військових — це бажання російських військових відокремитися, а не мовний бар’єр.

“Мовний бар’єр звичайно, теж є проблемою. Але тут, швидше за все, зіграло бажання російських військових відокремитися. Адже спочатку була інформація, що північнокорейських військових розподілятимуть по російських підрозділах. Можливо, навіть намагалися. Але ось за першими атаками не видно, щоб вони діяли спільно”, — резюмував Ян Матвєєв.

Читайте також: Росія використовує північнокорейських солдатів для «м’ясних атак» — розбір Снєгирьова

Прямий ефір