Удари дронами по нафтопереробних заводах (НПЗ) Росії призвели до дефіциту пального і збитків у галузі загалом. Зараз Росія змушена економити та направляти ресурси на ліквідацію наслідків. Не дарма НПЗ довгий час були цілями ЗСУ, адже паливо на війні необхідне. Тож імовірно удари по об’єктах перероблювання та зберігання продовжаться. Таку думку сьогодні, 21 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.
“Ми побачили подорожчання бензину і проблеми з перероблюванням нафтопродуктів. Плюс — це збитки. Плюс — це те, що Росія була змушена ввести певні мита і квоти на експорт нафтопродуктів і бензину. Вони змушені більше економити й більше залишати на власні цілі. Плюс — це збитки, яких зазнала галузь загалом, тому що ремонти дорогі”, — розповів він.
Збройні сили та Міністерство оборони РФ — головні замовники нафтопродуктів в умовах війни, тому удари по НПЗ і місцях зберігання не виключені, зазначив експерт.
“Місця зберігання нафтопродуктів також вражали. Деякі нафтобази горіли тижнями. Ці нафтобази працюють на військові потреби. Відповідно, збройні сили Росії та Міністерство оборони — основні замовники в умовах війни. Не можна виключати, що в майбутньому ці удари продовжаться”, — резюмував він.
Читайте також: Росія скоротила виробництво палива — результати атак безпілотників у цифрах (ВІДЕО)