232 військові об’єкти РФ на території Криму та Севастополя є законними цілями ЗСУ, — експерт

Тимчасово окупований Крим. Фото: qha.com.ua

Системна робота Сил оборони України спрямована на максимальне послаблення можливостей російської протиповітряної оборони у тимчасово окупованих Криму та Севастополі. І вона вже дає позитивні результати: противник “не бачить” усі українські дрони та ракети. Отже, ЗСУ мають можливість прицільно працювати по ворожих військових об’єктах на захопленому півострові. Таку думку висловив військовий експерт Владислав Селезньов сьогодні, 20 травня, в ефірі FREEДОМ.

За його словами, противник поступово втрачає можливості ефективної протиповітряної оборони Криму — вибухів буде більше не лише на території головної бази російського Чорноморського флоту, у Севастополі, а й у різних куточках тимчасово окупованого Криму.

“У Криму такого “добра” чимало: 232 військові об’єкти на території Криму та Севастополя. Усі вони є законними цілями. Я думаю, щойно буде реалізовано перший етап критичного ослаблення можливостей російської ППО над Кримом та Севастополем, розпочнеться безпосередня бойова робота по всіх ворожих частинах, з’єднаннях, центрах, логістичних хабах, дислокованих у Криму”, — каже Селезньов.

Він додає, що ця робота вже триває.

“Одна з атак, яка минулого тижня трапилася, була спрямована на деякі військові частини, що дислокуються у центральній частині Криму. Зокрема, були “прильоти” по розташуванню 126-ї бригади, яка нині дислокується у Перевальному неподалік Сімферополя. Про їхні результати поки що не готовий говорити. Територія там закрита для сторонніх спостерігачів, але те, що гриміло дуже голосно, цей факт підтверджують місцеві жителі. Гадаю, далі буде більше. Адже цілком очевидно: знищення ворожого військового потенціалу послаблює угруповання російських окупантів у Криму, так само як і певну частину, що діє на півдні Херсонської області. А це створює для нас певні передумови та можливості”, — вважає Владислав Селезньов.

Читайте також: Крим у свідомості світу, у свідомості українців залишається українським, — Чийгоз

Нагадаємо, раніше спікер Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук, коментуючи в ефірі FREEДОМ удари по об’єктах росіян в окупованому Криму, сказав, що це — один з етапів деокупації Криму, який проводять Сили оборони України.

Прямий ефір