Росія розпалює в Україні війну “всіх проти всіх”, – очільник Зовнішньої розвідки

Фото Укрінформ

Голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк заявив, що Росія прагне дестабілізувати ситуацію в українському суспільстві та підірвати основи нашої державності.

Про це він написав у своїй статті для Дзеркала тижня.

“Ставка робиться на системну дискредитацію української національної ідеї і західного цивілізаційного вибору, демонстрацію “штучності української ідентичності та держави” (останнім часом цей дискурс нам нав’язують як ззовні, так і зсередини). Москва активно маніпулює фактором окупованих територій, намагаючись протиставити народ України і “київську владу”, що нібито зрадила передвиборні обіцянки стосовно миру на Донбасі”, – зазначив Кондратюк.

За його словами, політична ціль Кремля – дестабілізувати суспільно-політичне життя, щоб Москва була в змозі порушити питання необхідності “гуманітарної допомоги”.

“Фактично, йдеться про спроби розпалювання на території нашої держави “війни всіх проти всіх” і проведення на цьому тлі політично-диверсійної та/або силової операції зі зміни керівництва держави у середньостроковій перспективі”, – переконаний очільник Зовнішньої розвідки.

Читайте такожЗСУ готові дати відсіч противнику у разі порушення домовленостей, – Хомчак

Нагадаємо, що ТКГ домовилася про повне припинення вогню з 27 липня.

Прямой эфир